EspañolCatalanEuskera

Bulego sarea

Gure merkatal sarea 13 ordezkaritza ditu Bartzelona, Madril eta Bilboko metropolitan eremuak estaltzen. Gure bulego sareak zabalkuntza iraunkorrean dago, gure bezeroei ahal den bizkortasun eta proximitate handiena emateko asmoarekin gure harremanetan bere lan aretoekin. Lehentasuna da gure bezeroei hurbiltzeak lekuko langileekin, lanpostutik hurbil bizi direnak serbitzuaren kosteak aurrezten eta dinamizatzen dituenak.


BARCELONA (Hostelería)
Rambla Catalunya 57, 4º 3ª 
08007 Barcelona
Tel. 93 511 03 75
Fax 93 513 14 88
barcelona@meditempus.com


BARCELONA
Rambla Catalunya 57, 4º 3ª
08007 Barcelona
Tel. 93 511 03 75
Fax 93 513 14 88
diagonal@meditempus.com


ESPLUGUES
C/ Laureà Miró, 207-211
08950 Esplugues de Llobregat
Tel. 93 499 07 44
Fax 93 473 03 47
esplugues@meditempus.com


RUBÍ
Avda. de l’Estatut, 91-93
08191 Rubí
Tel. 93 588 60 66
Fax 93 697 95 51
rubi@meditempus.com


MONTCADA 
c/Tarragona,3( PLA D´EN COLL)
08110 Montcada i Reixach
Tel. 93 564 00 33
Fax 93 575 27 60 
montcada@meditempus.com


MANRESA 
C/ Barcelona, 77-B
08242 Manresa
Tel. 93 113 21 33
Fax 93 113 01 34
manresa@meditempus.com


MADRID
Paseo de la Castellana 93.
28046 Madrid
Tel. 91 125 74 57 
madrid@meditempus.com

PARETS DEL VALLÈS
Av. Francesc Macià, 1
08150 Parets del Vallès
Tel. 93 562 50 55
Fax 93 562 12 08
parets@meditempus.com


VILADECANS
Crta. de Barcelona, 8
08840 Viladecans
Tel. 93 647 33 83
Fax 93 659 34 78
viladecans@meditempus.com


MARTORELL
Puig del Ravell, 45-53 Local 12
08760 Martorell
Tel. 93 775 02 40
Fax 93 776 60 63
martorell@meditempus.com


SABADELL
Cl. Salut, 19
08202 Sabadell
Tel. 93 117 89 90
Fax 93 116 09 60
sabadell@meditempus.com


MATARÓ
Camí Ral, 648 
08301 Mataró (Barcelona)
Tel. 93 114 68 68
Fax 93 118 20 50
mataro@meditempus.com


BILBAO
Cl. Henao, 13, 1º A
48009 Bilbao
Tel. 94 643 02 30
Fax 94 424 66 97
bilbao@meditempus.com


LEGANÉS
Avda. Rey Juan Carlos I 90.
28916 Leganés (Madrid)
Tel. 91 125 74 57
madrid@meditempus.com


VILANOVA
Carrer Forn del Vidre 5-7
08800 Vilanova.
935669530
vilanova@meditempus.com


© Copyright 2011. Meditempus